Bağışıklık İçin Takviyeler

Deri, eklem, mide, bağırsak destekleri için geliştirdiğimiz besin içeriklerinden faydalanan dostlarımızın sayısını artırmak adına donuk ve sıvı formda tüketmeyen dostlarımız için Detoks İksiri ve İlik İksiri içeriklerinden Tavuk Etli Eklem Dostu Freeze-Dried Kedi ve Köpek Maması tariflerimizde kullanarak tüylü dostlarımızın tüketimine sunuyoruz. Yumurta kabuğu tozu tüm Freeze-Dried ve püre Donuk Mama tariflerimizde doğal kalsiyum kaynağı olarak tercih edilmektedir böylece böbrek rahatsızlıklarında güvenle tüketilir. 

1 tam gün Detoks için her 5 kg vücut ağırlığına 15 küp çözdürülerek oda sıcaklığında servis edilebilir. Düzenli sindirim desteği gerektiren durumlarda (kaşıntı, bağırsaklarda rahatsızlık, üriner enfeksiyon) günlük besinlere ek her 5 kg vücut ağırlığı için 2 küp kullanılabilir. Probiyotik ve prebiyotik içerikli sinbiyotik bir karışımdır.

Çiğ beslenmeye ilk geçişte tüylü dostlarımızın mide ve bağırsaklarına destek amaçlı besinlerine eklenebilir. Düzenli kullanımda günlük besinlerine tuvaletleri takip edilerek eklem ve deri sağlığını takviyelemek amaçlı miktarı artırılabilir. Başlarken 5 kg vücut ağırlığına tek başına günlük sıvı besin kullanımında 15-20 parça ve günlük besine ek kullanımında 3-5 parça servis edilebilir.

Haftanın 1 günü tek başına sıvı gıda şeklinde her 5 kg vücut ağırlığına günlük 15 küp veya düzenli kullanımda tam ve dengeli günlük öğününe ek 1-3 küp çözdürülerek servis edilebilir. İlik içeriğiyle gelen kolajen ve glisin eklem, bağırsak ve karaciğer sağlığını desteklemek için menüye eklenmiştir. Tohum ve baharatlarla zenginleştirilmiştir.

Ev yapımı tariflerde küçük köpek ve kediler günde 1/3, orta boy köpekler 1/2, büyük boy köpekler 1 çay kaşığı tüketebilirler. Önerilen ölçülerle başlayıp dışkı fazla sertleşmediği sürece devam edebiliriz. Kalsiyum kaynağı olan yumurta kabuğu tozu tüm lezzetlerimizde fosfora mükemmel oranla kullanılmaktadır.