Güvenilir Gönderim

Raw For Us En Sağlıklı Kedi ve Köpek Maması Evinize Geliyor The Healthiest Pet Food Delivered To Your Door

MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ

Bu satış sözleşmesi Raw For Us markası altında satışa sunulan ürünler için geçerlidir. Ürünlerimize ait etiket bilgileri ve kullanım koşulları her ürün için hem internet sayfası, hem de orjinal etiket üzerinde beyan edilmektedir.

Satıcı: Aydın Sağlıklı Gıda ve Danışmanlık A.Ş. Ticaret Sicil no: 37768

İletişim Adresi: naz@rawforus.com, İşletme adresi: 621/2. Sokak Cumhuriyet, 41455 Dilovası, Gebze, Kocaeli

Ürünlerimize dair dönütlerinizi yazılı olarak mail adresimize göndermenizi, acil durumda telefon ile iletmenizi rica ederiz.

Ürün fiyat, nakliye ve ek olabilecek masraf bilgileri online satış esnasında tarafınızdan teyit edilmiş olacaktır.

İADE ŞARTLARI:

Pet hayvanları için yiyecek maddelerinin raf ömürleri çok kısa olduğundan ve sizin tarafınızda nasıl saklandığını bilemediğimizden İADE ALINMAMAKTADIR. Ürün kalite ya da güvenliği konusunda bir problem yaşandığında “ürün geri çekme ve geri çağırma- uygunsuzluk prosedürümüz” işletilecektir.

Ürün sipariş edildikten sonra ürünün tüketici adresine ulaşım için adresten çıkmaması koşuluyla sipariş iptali Kabul edilebilir. Ürünün sevkiyata hazırlanması sonrası İPTAL isteği Kabul edilemez.

Uyuşmazlık durumunda Tüketici Mahkemesine veya Tüketici Hakem Heyetine başvuru yapabilirsiniz.

Online sipariş dışında Telefon ve maille olan siparişleriniz için SİPARİŞ TEYİDİ mutlaka alınacaktır. Online ödeme alınmadığı durumlarda ÖDEME YAPILMADAN sipariş teslimatı yapılmayacaktır. Sipariş onaylanmadan önce ödeme yükümlüğü yerine getirilmelidir. Aksi durumda ürüne satışı sağlanamaz.

Telefon görüşmelerinde her görüşmenin başında satıcı veya sağlayıcı kimliğini, eğer bir başkası adına veya hesabına arıyorsa bu kişinin kimliğini ve görüşmenin ticari amacını açıklamalıdır.

SİPARİŞTEN CAYMA HAKKI:

Ürünün sipariş üzerine üretilmemiş olması koşuluyla, YASAL OLARAK ZORUNLU 14 GÜN herhangi bir gerekçe gösterilmeden siparişten cayma hakkınız vardır. Cayma hakkı HAYVAN GIDASI satışı olduğu için siparişin oluştuğu gün ve saat itibariyle başlar.

Aşağıdaki form ile cayma hakkını kullandığına ilişkin bildirimin bize ulaştığı tarihten itibaren on dört gün içinde, varsa ürünlerin tüketiciye teslim masrafları da dahil olmak üzere tahsil edilen tüm ödemeleri tarafınıza iade etmekle yükümlüyüz.

Geri ödemeleriniz satın alırken kullandığı ödeme aracına uygun bir şekilde ve size herhangi bir masraf veya yükümlülük getirmeden tek seferde yapılacaktır.

Sipariş ve sevkine dair bir problem yaşandığında anında tarafımıza telefon ile bilgilendirme yapılması çözüm sunmamız için önemlidir.

Yasal bir zorunluluk olarak sipariş ve size ait bilgiler sistemimizde 3 YIL saklanacaktır.

CAYMA FORMU

(Bu form, sadece sözleşmeden cayma hakkı kullanılmak istenildiğinde doldurup

gönderilecektir.)

Satıcı: Aydın Sağlıklı Gıda ve Danışmanlık A.Ş. Ticaret Sicil no: 122466/5

İletişim Adresi: thebest@rawforus.com, İşletme adresi: Zekeriyaköy Mah. Zekeriyaköy Cad. No:41 34450 Sarıyer/İstanbul; Tel: 0212 2027688

Bu formla aşağıdaki malların satışına veya hizmetlerin sunulmasına ilişkin sözleşmeden cayma hakkımı kullandığımı beyan ederim.

Sipariş tarihi veya teslim tarihi:

Cayma hakkına konu mal veya hizmet:

Cayma hakkına konu mal veya hizmetin bedeli:

Tüketicinin adı ve soyadı:

Tüketicinin adresi:

Tüketicinin imzası: (Sadece kağıt üzerinde gönderilmesi halinde)

Tarih: